Hakkımızda

Hakkımızda biraz okuyun

Kendimizi tanıtalım

Hakkımızda birkaç söz

BAKHSHI TOURIZM 2022 yılında kuruldu. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) üyesi, A Grubu Seyahat Acentası olarak Hac ve umre organizasyonları başta olmak üzere kültürel turlar, uçak bileti, hassasiyetlere uygun tatil oteli rezervasyonları ve vize hizmetleri sunuyor.

BAKHSHI TOURIZM, Türkiye ve Suudi Arabistan’da oluşturduğu uzman ekibiyle, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Suudi Arabistan Hac Bakanlığı ve TÜRSAB’dan aldığı yetki belgeleri ile hizmetlerini gerçekleştiriyor.

Yenilikçi kadrosuyla ulaşılabilir olmayı önemseyen BAKHSHI TOURIZM, İstanbul kağıthane hizmet veriyor.

Her şey nasıl oldu…

Hakkımızda daha fazlasını okuyun

BAKHSHI TOURISM’UN MİSYONU
Her geçen gün büyüyen turizm dünyasını yakından takip ederek, misafirlerinin beklentilerini ve rahatını önemseyen BAKHSHI TOURISM, kalite ve uygun fiyatı bir araya getirmeyi hedefler.

BAKHSHI TOURISM’UN DEĞERLERİ
BAKHSHI TOURISM yenilikçi, prensipli, sorumlu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla misafirlerine şeffaflık ilkesiyle hizmet verir.

Bakhshi tourizm güvencesi

bakhshitourism.com adresindeki üyelik ve kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. partilerle paylaşılmaz. Sitemizden yaptığınız işlemlerde kart bilgileriniz SSL ile şifrelenerek güvenli bir şekilde bankanıza aktarılmakta ve kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır.

Meslektaşlarımız

Meslektaşlarımızı daha yakından tanıyın

Alireza Bakhshi

Alireza Bakhshi

CEO
Ali Bakhshi

Ali Bakhshi

Bilgi Teknolojileri Yöneticisi
+10

Takım Üyesi

+40

Yıllık Deneyim

+10

Hizmet